Już niedługo...
41-latka miała dość długich włosów. Zdecydowała się na zmianę, której nikt się nie spodziewał.

41-letnia Kerry Grundhoefer była gotowa ściąć swoje długie włosy, aby zmienić coś w wyglądzie. Miała dość swojej fryzury. Kolor był wybrany i zależało jej na tym, aby mieć? siwe włosy! Zazwyczaj kobiety chcą opóźnić ten proces i przykrywają srebrzysty odcień, ale nie w tym przypadku.

Do tej pory nosiła długie włosy bez wyrazu i z biegiem lat zaczęła mieć ich dość. Zwróciła się do Makeover Guy o pomoc. Co powstało na jej głowie?

Ostre cięcie i poważna zmiana koloru Kerry przyznała, że męczyła ją także pielęgnacja długich włosów, a i tak nie wyglądały one tak jakby sobie tego życzyła. Siwe włosy pojawiły się już u nasady, dlatego stwierdziła, że nie chce z nimi dłużej walczyć.

Powalająca metamorfoza! Kto powiedział, że krótkie i do tego siwe włosy nie mogą być sexy? Ta fryzura dodała 41-latce charakteru i sprawiła, że pewność siebie od niej bije na kilometr. Ludzie boją się odważnych zmian, a szkoda. Bo dzięki nim mogą poczuć się lepiej. Tak jak ja!

Tak wyglądają posiłki w Polskich szpitalach, czyli 9 dań po zobaczeniu których zwymiotujesz

Posiłki w polskich szpitalach ? temat nieustannych żartów i kpin. Czy tak powinno być w rzeczywistości? Czy rzeczywiście osoby zmuszone korzystać z szpitalnego wiktu mają na co narzekać? Czy ?śniadanie na bogato? rzeczywiście sprowadza się do suchej kromki z najtańszą parówką? Sprawdzić to postanowili twórcy Fanpage?a ?Posiłki w szpitalach?, który na bieżąco monitoruje posiłki wychodzące ze szpitalnych stołówek lub dostarczane przez prywatne firmy cateringowe. Jednym z najciekawszych faktów jest ten, że w niektórych z poniższych przypadków za miesięczny catering dla 200 osób szpital płaci od 250 do 500 tys. złotych. Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowej, jedynej w swoim rodzaju galerii szpitalnych posiłków. Wszystkie zdjęcia, jak i cytaty pochodzą z Fanpage?a Posiłki w Szpitalach.

Działalność ta oparta jest o najnowsze standardy dietetyki, z uwzględnieniem indywidualizacji diet?. Warto wspomnieć też że dzienna stawka żywieniowa w 2014 roku w tym szpitalu wynosiła 25zł/osoba? Co Wy na to?

Bliżej nie określona kolacja podana na położnictwie w Katowicach. Firma oferująca takie przysmaki to Dussmann Sp. z o.o. która za podpisanie kontraktu na 26 miesięcy zgarnęła ponad 100 tysięcy złotych. Macie jakieś pomysły co to może być to żółte ?coś?

www.ale-mega.com.pl | 2017